на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics Патики Gel-Kayano 14
Asics

Asics Патики Gel-Kayano 14

Код на производ: 1202A105-103
10.590 MKD
10.590 MKD
7.413 MKD
Заштеда: 3.177 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 39
 • 40
 • 40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics Gel-Kayano 14 женските патики за трчање се иконично повторно појавување од крајот на 2000-тите со оригинални материјали и технологии. Овие патики повторно се појавуваат со нивната естетика од доцните 2000-ти, како знак на нашата легендарна серија Gel-Kayano. Реинтерпретирајќи ги перформансите со освежени материјали и компоненти, оваа верзија стана првата итерација во линијата на патики дизајнирана од некој друг освен Toshikazu Kayano. Реплицирајќи го оригиналниот среден ѓон со амортизирање со GEL технологија, оваа патика го подобрува и приспособувањето на горниот дел, задржувајќи ја слоевитата кожа и мрежеста конструкција од 2008 година. Спецификации:

 • Плиток профил
 • Со врзување
 • GEL™ технологија
 • TRUSSTIC систем за поддршка
 • Мрежест горен дел со слоеви од синтетичка кожа
 • Навалување: 10 mm

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд Asics
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A024-100
  4.232 MKD
  Заштеда 20%
  5.290 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5