на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII
Asics

Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VIII

Код на производ: 1203A305-003
11.190 MKD
11.190 MKD
7.833 MKD
Заштеда: 3.357 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи