на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

Код на производ: IF3577
Šifra proizvođača: NKX74
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
Заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
 • 28
 • 30
 • 29
 • 31
 • 34
 • 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Ако ги сакате, зошто и вашите деца не би го сакале Superstar, најпознатиот модел на патики на adidas. Само еден поглед на познатата школка во пределот на прстите и знаете дека гледате во легенда. Во оваа редизајнирана верзија, adidas се одлучи за лента со лепенка што им олеснува на децата да ги облекуваат и соблекуваат патиките. Назабените три ленти и логото на Superstar остануваат верни на традицијата, додека боите додаваат допир на разиграност. Дозволете им на децата да ги облечат и да креираат своја историја со секој чекор. Спецификација:

 • Детски патики
 • Плиток профил
 • Лепенка
 • Текстилна внатрешност
 • Обликувана влошка
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Бренд adidas
  Возраст Мали деца
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.162 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0278
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0290
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-