на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics Патики Japan S
Asics

Asics Патики Japan S

Код на производ: 1191A212-104
4.990 MKD
4.990 MKD
4.242 MKD
Заштеда: 748 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 44
  • 45
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
  • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1203A268-102
6.083 MKD
Заштеда 30%
8.690 MKD
Големина
10
10.5
11.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A173-124
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.752 MKD
Заштеда 20%
4.690 MKD
Големина
10
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1201A050-023
6.968 MKD
Заштеда 25%
9.290 MKD
Големина
10
11.5
7.5
8
8.5
9
9.5