на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics Патики GEL-NYC
Asics

Asics Патики GEL-NYC

Код на производ: 1203A383-302
9.290 MKD
9.290 MKD
7.432 MKD
Заштеда: 1.858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 41.5
  • 42
  • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara