на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas

adidas Патики Superstar XLG

Код на производ: ID5733
Šifra proizvođača: MDN10
7.388 MKD
7.388 MKD
6.280 MKD
Заштеда: 1.108 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas Superstar е женска lifestyle патика која првично беше дизајнирана за кошарка, а потоа стана омилен урбан модел кај членовите на сите генерации. Го земавме најдоброто од минатото и го ставивме во овие модерни патики. Овој пар ги задржува основните дизајнерски елементи како школка и 3-Stripes, но го подига средниот ѓон за модерен допир. Енергичните бои ви даваат бесконечен број комбинации со остатокот од вашата гардероба. Патиките се со низок профил, класични врвки, со познатите три ленти кои јасно говорат за вашата љубов кон брендот. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и издржлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Навлечете ги овие безвременски патики и чекорете смело и самоуверено низ урбаните градски улици. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Кожа и текстил во горниот дел
 • Гумен дел околу прстите
 • Со врзување
 • Плиток профил
 • adidas лого
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IC5580
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.632 MKD
  Заштеда 35%
  5.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7404
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер H20410
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.200 MKD
  Заштеда 55%
  4.888 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер II8040
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.212 MKD
  Заштеда 30%
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HJ7861
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.462 MKD
  Заштеда 35%
  3.788 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Дуксер HN5890
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.657 MKD
  Заштеда 35%
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IH7496
  7.388 MKD
  Големина
  4-
  5
  6