на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics Патики GT-2160
Asics

Asics Патики GT-2160

Код на производ: 1202A439-250
8.690 MKD
8.690 MKD
6.083 MKD
Заштеда: 2.607 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 37
  • 39.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд Asics
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1202A024-100
4.761 MKD
Заштеда 10%
5.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5