на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics Патики GEL-KAYANO 14
Asics

Asics Патики GEL-KAYANO 14

Код на производ: 1201A161-250
10.590 MKD
7.413 MKD
7.413 MKD
Заштеда: 3.177 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 11 45 28.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

ASICS GEL-KAYANO 14 се универзални патики за трчање кои ги поместуваат границите и ви помагаат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Ова е првата верзија на овие патики кои не се дизајнирани од познатиот Toshikazu Kayano. Ја задржуваат слоевитата синтетичка кожа и мрежестата конструкција од 2008 година. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, ги апсорбира вибрациите при трчање. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација:

 • Универзални патики за трчање
 • Синтетичка кожа и мрежа во горниот дел
 • Со врзување
 • Плиток профил
 • Лого на Asics
 • GEL® технологија
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  Боја Сива
  ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A539-121
  Цена 7.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A050-023
  Цена 6.503 MKD
  Заштеда 30%
  9.290 MKD
  Големина
  10
  7.5
  8.5
  9
  9.5