на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics Патики JAPAN S
Asics

Asics Патики JAPAN S

Код на производ: 1203A289-106
6.290 MKD
4.403 MKD
4.403 MKD
Заштеда: 1.887 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 3.5 35.5
 • 4.5 37 23
 • 5 37.5 23.5
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

ASICS JAPAN S се машки lifestyle патики кои ќе донесат ново ниво на удобност во вашите денови. За денови исполнети со акција, овие патики се совршен избор. Гумениот ѓон обезбедува издржливост на патиките и ви овозможува удобен и безбеден чекор. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, додека логото на ASICS се протега по страните. Започнете го новиот ден со удобен, ефективен и безбеден чекор. Плиткиот профил внесува елегантен стил на овој модел. Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Со врзување
 • Гумен ѓон
 • Горен дел од синтетичка кожа

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Asics
  ПроизведувачAsics Italia Srl. Add: Via Fratelli Ceirano 3/A Cuneo, 12100 Madonna Dell'Olmo (Cuneo), Italy.
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara