на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse Патики Canvas
Converse

Converse Патики Canvas

Код на производ: A05260C
7.990 MKD
5.593 MKD
5.593 MKD
Заштеда: 2.397 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 4.5 37 23.5
  • 5 37.5 24
  • 5.5 38 24.5
  • 6.5 39.5 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Converse
Боја Црна
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A08789C
Цена 5.190 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A09112C
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A09214C
Цена 5.912 MKD
Заштеда 20%
7.390 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04704C
Цена 6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A04689C
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 4.392 MKD
Заштеда 20%
5.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики A03552C
Цена 5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
4
4.5
5
5.5
6
7
8