на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR
Патики SUPERSTAR

Патики SUPERSTAR

Код на производ: ID7258
Šifra proizvođača: MAW29
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas SUPERSTAR детските lifestyle унисекс патики ги имаат сите впечатливи детали од познатата класика. Започнувајќи како класични кошаркарски патики, adidas SUPERSTAR стана икона што ја дефинира културата, видена насекаде, од модната писта до сцената. Оригиналните елементи се таму, сè, од препознатливите аdidas пруги, обликот на обвивката во пределот на прстите до логото. Деталите со животински принт му даваат предност на овој изглед.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилен ентериер
 • OrthoLite® газиште
 • Adifit влошка за мерење на должината на стапалото
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Црна
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HL9311
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.491 MKD
  Заштеда 30%
  4.988 MKD
  Големина
  34
  36
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0577-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ6224-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.914 MKD
  Заштеда 40%
  8.190 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-063
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  M
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Цена 11.590 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M2002RBK
  Цена 9.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5