на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas Патики SUPERSTAR XLG W
adidas

adidas Патики SUPERSTAR XLG W

Код на производ: IF3003
Šifra proizvođača: MDN10
7.388 MKD
7.388 MKD
5.172 MKD
Заштеда: 2.216 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 36 2/3
  • 37 1/3
  • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ7773
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.212 MKD
Заштеда 30%
4.588 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер HK9653
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.453 MKD
Заштеда 40%
4.088 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер H33586
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.582 MKD
Заштеда 30%
3.688 MKD
Големина
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IU2464
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Заштеда 15%
7.988 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IC5236
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.702 MKD
Заштеда 30%
5.288 MKD
Големина
M
S
XS

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ9840
5.541 MKD
Заштеда 25%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики IG2577
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
7