на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas Патики Superstar XLG
adidas

adidas Патики Superstar XLG

Код на производ: IG0289
Šifra proizvođača: MAQ13
4.888 MKD
3.421 MKD
3.421 MKD
Заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 3- 36 22.5
  • 4 36 2/3 23
  • 5- 38 2/3 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Деца
Возраст Мали деца
Бренд adidas
Боја Бела
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN4744
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.161 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
Големина
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IT7307
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.161 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
Големина
134
140
146
152
164
170
176

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ID6891
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 6.088 MKD
Големина
4
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IG0278
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики IG0290
Prosecna ocena:
glas
2
glasa
2
Цена 3.910 MKD
Заштеда 20%
4.888 MKD
Големина
3
3-
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IF8431
Цена 3.430 MKD
Заштеда 20%
4.288 MKD
Големина
1
10K
11-K
11K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ8754
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 3.281 MKD
Заштеда 30%
4.688 MKD
Големина
3-
4