на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics Патики GEL-LYTE III OG
Asics

Asics Патики GEL-LYTE III OG

Код на производ: 1201A762-020
9.290 MKD
9.290 MKD
6.503 MKD
Заштеда: 2.787 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics Gel-Lyte III OG е унисекс, иконична патика која комбинира ретро стил со модерен комфор. Станува збор за патики кои претставуваат класика меѓу моделите на ASICS и обезбедуваат не само супериорна издржливост, туку и препознатлива естетика која привлекува внимание. Тие се опремени со ASICS Gel технологија во ѓонот, која обезбедува одлично амортизирање и поддршка при одење или трчање. Ова овозможува удобно искуство за време на целодневната употреба и го намалува заморот на нозете.
Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Gel-Lyte во ѓонот
 • Лого на Asics

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Asics
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.083 MKD
  Заштеда 30%
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-124
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A050-023
  6.968 MKD
  Заштеда 25%
  9.290 MKD
  Големина
  10
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5