на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2
Патики Air Force 1 LV8 2

Патики Air Force 1 LV8 2

Код на производ: DZ2660-100
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Од теренот до игралиштето, детските lifestyle унисекс патики за тинејџери Nike Air Force 1 LV8 2 се легендарни без разлика на која генерација припаѓате. Можете да ги носите насекаде и со речиси секоја облека. Сепак со мазна издржлива кожа на горниот дел и класичен воздух под нозете, ова издание доаѓа со нешто повеќе. Сјајните, свилени текстури го комплетираат стилот кој вреди да се покаже каде и да одите. Вистинската и синтетичката кожа на овие патики се издржливи, исто како и Air Force 1 првпат објавен во 1982 година. години. Единицата со скриен воздушен ѓон под петицата обезбедува дополнителна удобност, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува издржливо влечење. И забавен факт: кружната шема на ѓонот првично се користеше за да им помогне на кошаркарите да се свртат на теренот.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од вистинска и синтетичка кожа
 • Единица со скриен воздушен ѓон
 • Гумен ѓон со кружна шема

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Бела
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер DX0577-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер DQ5860-832
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NF0A3RZ4HCZ1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  Големина
  L
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер HJ7870
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.371 MKD
  Заштеда 30%
  3.388 MKD
  Големина
  42
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер IM9408
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.791 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики U9060GRY
  Цена 11.590 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики M2002RBK
  Цена 9.390 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5