на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII
Asics

Asics Патики GEL-QUANTUM 360 VII

Код на производ: 1201A867-010
11.190 MKD
11.190 MKD
8.393 MKD
Заштеда: 2.797 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44.5
 • 46
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

ASICS GEL-QUANTUM 360 VII се машки патики за трчање кои ве мотивираат да ги надминете своите граници и да ви помогнат да го достигнете својот максимум. Овие патики се дизајнирани за сите вас кои сакате да го зголемите бројот на поминати километри со зголемена удобност и апсорпција. Ја обновивме традиционалната горна конструкција со мек плетен материјал кој нуди напреден комфор и прозрачност. Систем со GEL® технологија за заштита од вибрации, напред и назад, кој ги апсорбира вибрациите при трчање. Амортизацијата FF BLAST™ во петицата е фино наместена за да им овозможи на овие патики подобра апсорпција на задното стапало. Без разлика дали сте професионален тркач на кратки или долги патеки или аматерски тркач, овие ASICS патики се вашиот најдобар избор.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плетен материјал во горниот дел
 • Врвки
 • Плиток профил
 • GEL® технологија
 • Лого на Asics
 • FF BLAST™ влошки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Asics
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.083 MKD
  Заштеда 30%
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-124
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A050-023
  6.968 MKD
  Заштеда 25%
  9.290 MKD
  Големина
  10
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5