на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics Патики EX89
Asics

Asics Патики EX89

Код на производ: 1201A476-113
7.990 MKD
7.990 MKD
6.392 MKD
Заштеда: 1.598 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 45
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Asics EX89 е машка lifestyle патика инспирирана од GEL-EXTREME кошаркарската патика од 1989 година. Дизајниран од Тошиказу Кајано во доцните осумдесетти како негов прв проект со брендот Asics. Горниот дел е изработен од кожна конструкција, а полнењето е засилено со Asics FF BLAST технологијата која овозможува неоспорен комфор при секој чекор. Ѓонот има шема што претставува птичја перспектива на градот, а дизајнерот инспирација ја нашол во својата прва посета на Америка во 1987 година.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Кожен горен дел
 • Врвки
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Asics
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.083 MKD
  Заштеда 30%
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-124
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A050-023
  6.968 MKD
  Заштеда 25%
  9.290 MKD
  Големина
  10
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5