на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III
Патики Gel-Lyte III

Патики Gel-Lyte III

Код на производ: 1201A832-101
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Машките патики Asics GEL-LYTE III повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Дизајнирани од Shigeyuki Mitsui во 1990 година, овие патики ја задржуваат својата иконска силуета со поделен јазик - иновација која првпат дебитираше на моделот GEL-LD RACER™. Клучната компонента на машките патики ASICS GEL-LYTE III ORIGINAL е препознатливата GEL® технологија во средниот ѓон, која обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Нивниот горен дел е изработен од мрежеста ткаенина и прекривка од велур, што обезбедува издржливост и дишење за цел ден.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Боја Беж
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CZ2570-894
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер IP0602
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.588 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер HN8329
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.088 MKD
  Големина
  34
  36
  38
  40
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:9
  Дуксер FB8338-237
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JM5203-411
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.790 MKD
  Големина
  L
  M
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HF1939-100
  Цена 8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A08789C
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-131
  Цена 4.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1202A360-118
  Цена 5.290 MKD
  Големина
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A539-121
  Цена 7.990 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HJ3989-001
  Цена 11.490 MKD
  Големина
  10
  11
  11.5
  12
  8
  8.5
  9
  9.5