на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike Сандали Vista
Nike

Nike Сандали Vista

Код на производ: DJ6607-001
4.090 MKD
2.863 MKD
2.863 MKD
Заштеда: 1.227 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 6 36.5 23
 • 7 38 24
 • 8 39 25
 • 9 40.5 26
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Женските сандали Nike Vista имаат сѐ што ви треба во обувките за топол летен ден на отворено. Лесни и воздушни, внесуваат свежина во стапалата и идеално се комбинираат со здолништа и лелеави фустани, како и со фармерки и шорцеви. Влошката е доволно цврста за да обезбеди сигурна основа и доволно удобна за да го поминете целиот ден во нив. Прилагодливиот персонализиран систем за ремени ги исполнува индивидуалните барања. Дизајнот на ѓонот е инспириран од класичните модели на Nike со одлични својства на држење.
Спецификација:

 • Женски сандали
 • Ѓон со мало подигнување на петата
 • Текстилен горен дел
 • Јазиче за повлекување
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Сандали
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали FJ6044-001
  Цена 5.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Сандали FB1948-201
  Цена 2.994 MKD
  Заштеда 40%
  4.990 MKD
  Големина
  10
  9