на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse Патики Run Star Motion
Converse

Converse Патики Run Star Motion

Код на производ: 171546C
Prosečna ocena:
8.190 MKD
8.190 MKD
4.505 MKD
Заштеда: 3.685 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 37.5
 • 38
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Converse Run Star Motion е женска патика со разиграна и асиметрична силуета која е создадена за движење. Целосно редизајнираната платформа и средниот ѓон од пена CX ви го носат следното ниво на удобност што можете да го почувствувате со секој чекор. Горниот дел од овие патики останува верен на оригиналот, во контраст на класичниот Converse стил со смели, футуристички детали за дизајн. Шаблони за влечење на ѓонот и значително подигната платформа дополнително го нагласуваат нивниот изглед, обезбедувајќи одлично држење и стабилност при одење. Заборавете на се што знаете за фитнесот и храбро чекорете во иднината во патиките Run Star Motion. Спецификација:

 • Женски lifestyle патики - длабок модел
 • Текстилен горен дел - 100% органско платно
 • Chuck 70 premium детали
 • Влошка од CX пена
 • Среден ѓон - phylon
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Converse
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Marija
  Marija
  28.05.2023. 17:02

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A09112C
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A09214C
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04704C
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A03552C
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A05094C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A00869C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5