на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics Патики Gel-Lyte III
Asics

Asics Патики Gel-Lyte III

Код на производ: 1201A832-020
9.190 MKD
9.190 MKD
5.973 MKD
Заштеда: 3.217 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 45
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Машките патики Asics GEL-LYTE III повторно се појавуваат со својата оригинална форма и додатоци кои беа претставени во раните деведесетти. Дизајнирани од Shigeyuki Mitsui во 1990 година, овие патики ја задржуваат својата иконска силуета со поделен јазик - иновација која првпат дебитираше на моделот GEL-LD RACER™. Клучната компонента на машките патики ASICS GEL-LYTE III ORIGINAL е препознатливата GEL® технологија во средниот ѓон, која обезбедува одлична апсорпција на удари и целодневна удобност. Нивниот горен дел е изработен од мрежеста ткаенина и прекривка од антилопа, што обезбедува издржливост и прозрачност цел ден.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Asics
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1203A268-102
  6.083 MKD
  Заштеда 30%
  8.690 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A173-124
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  10
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1201A050-023
  6.968 MKD
  Заштеда 25%
  9.290 MKD
  Големина
  10
  11.5
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5