на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox
Патики OZWEEGO Celox

Патики OZWEEGO Celox

Код на производ: GV8890
Šifra proizvođača: LIW79
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas OZWEEGO Celox се детски унисекс патики. Без разлика дали одите на училиште или излегувате со пријателите, овие adidas патики ќе ви ја дадат поддршката што ја заслужувате. Adiprene+ го прави секој чекор лесен и удобен, додека конструкцијата налик на чорап го спречува поместувањето на стапалото. Синтетичкиот и текстилниот горен дел нежно се обвиткува околу вашите стапала, а во исто време ги комбинира удобноста и издржливоста што ја сакате. Делумно се направени од рециклирана содржина создадена од производствен отпад. Мекиот, удобен и лесен среден EVA ѓтон со Adiprene и Adiprene+ перничиња обезбедува совршено амортизирање и додава удобност. Патиките се одликуваат со плиток профил со класични врвки. Надворешниот ѓон од гума е еластичен и прилагодлив на различни површини и обезбедува издржливо влечење во повеќе насоки. Добијте ја вашата доза на adidas стил со овие функционални и удобни патики.
Спецификација:

 • Детски унисекс патики
 • OrthoLite®
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Adiprene и Adiprene+ перничиња
 • EVA среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Seniha
  Seniha
  05.03.2023. 16:21

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN5128
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.950 MKD
  Заштеда 20%
  6.188 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Дуксер FD2979-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.090 MKD
  Големина
  M
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5858-346
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241F620-01
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.163 MKD
  Заштеда 30%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DH3041-609
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  1X
  2X
  3X
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7406
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 100074381
  6.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY3558
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8
  8.5
  9
  9.5