на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie
Патики Grand Court Minnie

Патики Grand Court Minnie

Код на производ: GY6629
Šifra proizvođača: LKK80
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Пријателите се посилни заедно, па затоа adidas GRAND COURT Minnie детските патики за девојчиња ги слават пријателите на Дизни, Мини Маус и Пата. Цврстиот гумен ѓон обезбедува добро прилепување за малите и живи стапала. Велкро ременот и еластичните врвки овозможуваат брзо облекување и соблекување бидејќи малите немаат време за губење. Немојте да се изненадите кога и нивните најдобри пријатели сакаат ваков пар патики. Горништето на adidas GRAND COURT Minnie детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро ремен
 • Синтетичко гонриште
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Колекција Sportswear
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер VN0A456BK1O
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.890 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер JCAP176-101
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.445 MKD
  Заштеда 50%
  6.890 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер DQ5733-633
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.423 MKD
  Заштеда 30%
  4.890 MKD
  Големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер WT33555-MS
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.752 MKD
  Заштеда 20%
  4.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB4609-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 100074381
  6.790 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики DH0531-001
  10.190 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GY3558
  5.490 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12.5
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики FV5948-102
  6.790 MKD
  Големина
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DD8959-103
  8.090 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5