на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex
Converse

Converse Патики Chuck 70 Gore-Tex

Код на производ: A00725C
8.490 MKD
8.490 MKD
5.943 MKD
Заштеда: 2.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 46
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

CONVERSE CHUCK 70 GORE-TEX се машки lifestyle патики за непоправливо добар стил. Иконски стил кој дава истражувачко чувство, Chuck 70 GORE-TEX High Top нуди идеали за дивината во оригинален дизајн од 1970-тите. Стилот Counter Climate се одликува со водоотпорен платнен горен дел направен со околу 50% рециклирана содржина, гумен ѓон направен со 36% рециклирана содржина од процесот на производство на обувки, плус водоотпорна GORE-TEX постава за да ве одржува суви. Платнените облоги инспирирани од чизмите, плус врвките што ја отстрануваат влагата, ги додаваат вибрациите за планинарење.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Водоотпорна GORE-TEX постава
 • 100% рециклирани кружни врвки
 • OrthoLite влошка за дополнителна удобност
 • Водоотпорен горен дел од платно направен од околу 50% рециклирана содржина

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Converse
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A09112C
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  3.5
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A09214C
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A04704C
  6.153 MKD
  Заштеда 30%
  8.790 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A03552C
  5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A05094C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  4.053 MKD
  Заштеда 30%
  5.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  7
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A00869C
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  5.912 MKD
  Заштеда 20%
  7.390 MKD
  Големина
  4
  4.5
  5
  5.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5