на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas Патики Superstar
adidas

adidas Патики Superstar

Код на производ: HQ9966
Šifra proizvođača: LRL56
4.688 MKD
2.812 MKD
2.812 MKD
Заштеда: 1.876 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5- 38 2/3 24.5
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

adidas Superstar се детски патики кои ќе им обезбедат удобност и добар стил воедно. Класичните три пруги ќе ви овозможат да се истакнете во толпата. Забавен додаток: излупете го горниот слој за да го откриете моќниот скриен принт. Обликуваната влошка ви овозможува удобност во текот на целиот ден. Овој производ е направен од делумно рециклирана содржина со цел да се избегне големото влијание што производството на нов материјал го има врз животната средина.
Спецификација:

 • Детски патики – lifestyle
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожно горниште
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца
  Возраст Мали деца
  Бренд adidas
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер IT7307
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.161 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  134
  140
  146
  152
  164
  170
  176
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IN4744
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.161 MKD
  Заштеда 30%
  3.088 MKD
  Големина
  128
  134
  140
  146
  152
  158
  164
  170
  176

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID6891
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 6.088 MKD
  Големина
  4
  4-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0278
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Патики IG0290
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  glasa
  2
  Цена 3.910 MKD
  Заштеда 20%
  4.888 MKD
  Големина
  3
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8431
  Цена 3.430 MKD
  Заштеда 20%
  4.288 MKD
  Големина
  1
  10K
  11-K
  11K
  12-K
  13-K
  2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики HQ8754
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  Цена 3.281 MKD
  Заштеда 30%
  4.688 MKD
  Големина
  3-
  4