на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike Патики Air Force 1 Crater
Nike

Nike Патики Air Force 1 Crater

Код на производ: DV3485-100
Prosečna ocena:
6.690 MKD
6.690 MKD
4.348 MKD
Заштеда: 2.342 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35.5
 • 36.5
 • 36
 • 38
 • 37.5
 • 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Force 1 Crater се детски lifestyle патики наменети за тинејџери. Легендарни патики со модерен пресврт кои целосно го пренесуваат уличниот стил. Некогашните одлични кошаркарски патики се преселија од паркетот на улица и ја подигнаа скалата за квалитет на повисоко ниво. Зашиените прекривки на горниот дел се во стил на наследство и обезбедуваат супериорна издржливост и поддршка. Благодарение на исклучително меката пена во средниот ѓон, се обезбедува одлично амортизирање. Nike Air единица во петицата обезбедува целодневна удобност. Патиките се одликуваат со класични врвки и низок профил и засилена потпетица која им дава аеродинамичен изглед. Горниот дел е лесен за одржување, а издржливоста е само една од многуте перформанси кои ги нуди овој модел. Гумениот ѓон совршено се прилепува на сите површини.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за тинејџери
 • Врвки
 • Nike Air единица во петицата
 • Зајакната петица со низок профил

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Zlatko
  Zlatko
  07.03.2024. 16:53
  Odlicen
  Petar
  Petar
  05.01.2024. 17:16
  Super
  Валентина
  Валентина
  03.03.2023. 14:33

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DJ9779-200
  11.990 MKD
  Големина
  8.5