на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike Папучи Jordan Sophia
Nike

Nike Папучи Jordan Sophia

Код на производ: DO8863-601
5.290 MKD
5.290 MKD
5.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • 10 42 27
 • 8 39 25
Количина: 1 ПАР
2
1
Зачувај

Исто како што вашата зимска гардероба ви нуди кадифен комфор, така и женските папучи за живот Nike Jordan Sophia не се исклучок. Овие луксузни влечки имаат вкрстени ленти со амортизирани, прекриени со ткаенина кои додаваат мекост на вашите стапала. Воздушното амортизирање и лесната платформа ви даваат чувство на одење по облаци со секој чекор, додека технологијата Nike Air го амортизира секое влијание. Пена во средниот ѓон со единица за воздух во петицата го омекнува секој чекор. Издржливиот гумен ѓон ви дава одлична влечна сила. Спецификација:

 • Поместени попречни ремени на горниот дел
 • Воздушно перниче
 • Nike Air технологија
 • Единица за воздушен ѓон во петицата
 • Гумен ѓон на платформа

 • карактеристики вредност
  Категорија Папучи
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Кафена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-386
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.990 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица DN5697-738
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Шорц DM6247-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 20%
  3.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FN5424-010
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.152 MKD
  Заштеда 20%
  2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FJ6069-003
  Цена 1.690 MKD
  Големина
  4Y
  5Y
  6Y
  7Y
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи FZ7012-200
  Цена 5.890 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-201
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Папучи FD4116-100
  Цена 3.490 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX6405-201
  Цена 4.090 MKD
  Големина
  10
  5
  6
  7
  8
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Папучи DX5575-401
  Цена 1.990 MKD
  Големина
  10
  11
  12
  7
  8
  9