на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL
Nike

Nike Маица M NSW TEE M90 ACC CNCT FSTVL

Код на производ: FV3720-100
2.690 MKD
2.690 MKD
2.690 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4170-004
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD1146-100
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FN6952-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.190 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB3353-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.590 MKD
Големина
11
12
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики FB1362-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4229-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.290 MKD
Големина
11
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-325
Цена 2.690 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FQ7995-100
Цена 2.390 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB7865-051
Цена 3.490 MKD
Големина
L
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Маица DO7392-247
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 2.690 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-247
Цена 6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FB8165-133
Цена 6.790 MKD
Големина
2XL
L
M
S
XL