на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain
Маица Paris Saint-Germain

Маица Paris Saint-Germain

Код на производ: DV0634-705
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Почувствувајте го допирот на луксузот во машката lifestyle маичка Nike Paris Saint-Germain. Секојдневната маица е надградена. Супер мекиот памук во познат стил добива дополнителна софистицираност со суптилно брендирање на PSG и Jordan.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица
  Боја Портокалова
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики A03544C
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.354 MKD
  Заштеда 40%
  5.590 MKD
  Големина
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики DH8015-001
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.094 MKD
  Заштеда 40%
  13.490 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 396464-01
  Prosecna ocena:
  glas
  3
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.392 MKD
  Заштеда 20%
  5.490 MKD
  Големина
  42.5
  44
  44.5
  45
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV6605-200
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.801 MKD
  Заштеда 10%
  10.890 MKD
  Големина
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IF3937
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет 60348853
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.672 MKD
  Заштеда 20%
  2.090 MKD
  Големина
  M/L
  S/M

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Маица DO7392-325
  Цена 2.690 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица FV4230-361
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FQ7995-100
  Цена 1.912 MKD
  Заштеда 20%
  2.390 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FN8589-019
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Маица FD4149-440
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица FQ3779-100
  Цена 2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S