на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ЗАСТАНЕТЕ ЗАД ВАШИТЕ ЗБОРОВИ (И ДЕЛА)
ЗАСТАНЕТЕ ЗАД ВАШИТЕ ЗБОРОВИ (И ДЕЛА)
News
14.09.2022.

ЗАСТАНЕТЕ ЗАД ВАШИТЕ ЗБОРОВИ (И ДЕЛА)

Run Star Motion CX продолжува да се движи во свој ритам, со препознатлива привлечна силуета и иновативен дизајн. На прво место е удобноста што ја овозможува средниот ѓон од CX пена, но не изостана ниту дрскоста по која е познат моделот Run Star. Новите бои се тука за да го направат ова издание на Run Star да ја обои секоја улица во есенски тонови.

Што ги издвојува новите чевли Run Star Motion CX:

АМОРТИЗИРАНА УДОБНОСТ – CX пена за среден ѓон и влошка од пена

СУПЕР ИЗДРЖЛИВИ – гума под прстите и петицата дизајнирана за цврсто држење

ВПЕЧАТИЛИВИ – модерна естетика и врвни детали.

Стабилни и издигнати во исто време, во есенски Run Star Motion CX бои, интензивни, зголемени и пренагласени, сосема нови, но сепак не - тие се направени да им ја покажат на сите вашата подобрена перспектива и поглед на светот. За луѓето кои се подготвени да ја променат атмосферата околу себе, тука се новите Chuck Taylor со сопствена гравитација.

 

Тимот на Buzz

слично