на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ОСВОЈТЕ ЈА ШАНСАТА ДА ГИ КУПИТЕ DUNK HIGH RETRO PREMIUM EMB!
ОСВОЈТЕ ЈА ШАНСАТА ДА ГИ КУПИТЕ DUNK HIGH RETRO PREMIUM EMB!
News
08.08.2022.

ОСВОЈТЕ ЈА ШАНСАТА ДА ГИ КУПИТЕ DUNK HIGH RETRO PREMIUM EMB!

За сите оние кои ја сакаат класиката со примеси на ретро изглед! BUZZ ONLINE RAFFLE е повторно тука и овој пат ви носи шанса први да го купите култниот NIKE DUNK HIGH RETRO PREMIUM EMB!

Следејќи го „World Champ'“ на Dunk Low, пристигна длабоката верзија на овој неверојатен модел. Овој пат доаѓа во комбинација од бел кожен горен дел со црн нубук. Длабокиот профил, Nike Swoosh, истакнатото брендирање на јазикот и привезокот инспириран од појасот за борби, сите овиде детали го комплетираат DUNK изгледот.

Затоа треба да бидете еден од одбраните 8 кои ќе ја добијат можноста да го купат овој all time класик и да ја збогатат вашата колекција со уште еден пар!

Пријавувањето за BUZZ ONLINE RUFFLE започнува на 9 август! Оваа ONLINE RAFFLE носи можност да купите еден од 8-те пара кои ќе бидат достапни во големина од 41 до 45.

Бидете еден од 8-те среќници кои ќе ги имаат овие патики! Cool, нели?

Што треба да направите за да учествувате на BUZZ Online Raffle?

Пријавувањата за Raffle започнуваат во вторник, 9 август во 9:00 часот и ќе траат до четврток, 11 август во 21:00 часот. Како и досега, со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашата страница, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. Кога внесувате податоци, треба да ја наведете големината што сакате да ја купите. Доколку сте избрани, пакетот ќе ви биде доставен на наведената адреса во апликацијата.

Патиките Nike DUNK HIGH RETRO PREMIUM EMB ќе бидат достапни во големини од 41 до 45 по цена од 9190 ден.

По завршувањето на регистрацијата, на вашата e-mail адреса ќе биде испратена е-пошта со која ќе се потврди дека успешно сте се пријавиле за Raffle, додека оние кои се избрани да го купат овој ексклузивен Nike DUNK HIGH RETRO PREMIUM EMB модел ќе бидат известени во петок, 12 август.

Пријавете се и бидете еден од 8-те среќници кои ќе ги имаат овие cool патики!

Среќно!

 

Buzz тим

слично