на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ЗАПОЧНУВА НОВИОТ BUZZ RAFFLE!
ЗАПОЧНУВА НОВИОТ BUZZ RAFFLE!
News
14.07.2022.

ЗАПОЧНУВА НОВИОТ BUZZ RAFFLE!

ОСВОЈТЕ ЈА МОЖНОСТА ДА БИДЕТЕ ЕДЕН ОД ПРВИТЕ КОИ ЌЕ ГО КУПАТ НОВИОТ AIR JORDAN 1!

Започнува новиот BUZZ ONLINE RAFFLE! Овој пат, ви нудиме шанса да бидете меѓу првите кои ќе го однесат дома легендарниот NIKE AIR JORDAN 1!

Со дизајн инспириран од моделот од 85-тата година овие патики со полудлабок профил продолжуваат да ја пренесуваат Nike легендата на новите генерации!

Nike AIR JORDAN 1 се патика со полудлабок профил, чиј дизајн е инспириран од минатото. Воздушен ѓон, премиум кожа во комбинација со синтетички делови, удобност, поддршка, модерни детали, тренди бои, сите овие предности комбинираат лежерен стил со дизајн кој никогаш не излегува од мода!

И затоа носите ги по улиците на вашиот град пред сите други!

Пријавувањето за BUZZ ONLINE RAFFLE започнува на 15 јули! Освојте шанса да бидете еден од ретките кои ќе можат да ги купат NIKE AIR JORDAN 1 пред сите други!

Што треба да направите за да учествувате во BUZZ Online Raffle?

Пријавувањето започнува во петок, 15 јуни во 9 часот и ќе трае до понеделник, 18 јули до 21 часот. Со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашата страница, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. При внесување податоци, потребно е да ја наведете големината што сакате да ја купите, но и да наведете дали патиките сакате да ви бидат доставени на вашата адреса или ќе ги подигнете во нашата продавница во Skopje East Gate.

Nike AIR JORDAN 1 патиките ќе бидат достапни во големини од 36,5 до 41 по цена од 8190 ДЕН. По пополнувањето на апликацијата, на вашата e-mail адреса ќе биде испратена е-пошта со која ќе се потврди дека успешно сте се пријавиле, додека избраните да го купат овој ексклузивен Nike AIR JORDAN 1 модел ќе бидат известени во вторник, 19 јули.

Доколку сте извлечени и сте избрале да го подигнете во продавницата во Skpje East Gate, ќе имате 48 часа да го купите Nike AIR JORDAN 1 во големината за која имате аплицирано.

Ве очекуваме на Buzz Online Raffle.

Со среќа!

 

Тимот на Buzz

слично