на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Дали ти ќе станеш новиот сопственик нa Jordan патиките?!
Дали ти ќе станеш новиот сопственик нa Jordan патиките?!
News
23.06.2022.

Дали ти ќе станеш новиот сопственик нa Jordan патиките?!

Започнува новиот BUZZ ONLINE RAFFLE! Сега е време Jordan Mid Orange Black да бидат твои!

Подгответе се за инвазија на свежи бои во Nike Air Jordan 1 женските патики. Овој модел, базиран на оригиналната силуета на познатите Air Jordan 1 патики, доаѓа во комбинација на бои кои ќе ги обожавате. Удобната Air единица на петицата, класичниот изглед на горништето и легендарното Wings лого остануваат верни на автентичниот и добропознатиот дизајн. Освежете ја секоја комбинација на облека со овие уникатни патики од колекцијата на Jordan.

Затоа, во петок, на 24 јуни, не смеете да го пропуштите најновиот BUZZ Online Raffle.

Што треба да направите за да учествувате во BUZZ Online Raffle?

Пријавувањето за Raffle започнува во петок, 24 јуни во 9 часот и ќе трае до понеделник, 27 јуни во 21 часот. Со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашата страница, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави за Raffle само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. При внесување податоци, потребно е да ја наведете големината што сакате да ја купите, но и да наведете дали Вашите патики ќе бидат доставени на адресата или ќе ги подигнете во нашите продавници во Buzz East Gate или Buzz City Mall.

Nike Air Jordan 1 ќе бидат достапни во големини од 36,5 до 41 по цена од 8890 денари. По пополнувањето на апликацијата, на вашата e-mail адреса ќе добиете порака со која ќе се потврди успешната апликација за Raffle, додека оние кои ќе бидат избрани да го купат овој ексклузивен Nike Air Jordan 1 модел ќе бидат известени во вторник, на 28 јуни.

Ако сте извлечени и сте избрале да ги подигнете во продавници во Buzz East Gate или Buzz City Mall, ќе имате 48 часа да ги купите Nike Air Jordan 1 патиките во бараната големината.

Ве очекуваме на новиот Buzz Online Raffle. Со среќа!

 

Buzz тим

слично