на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА НОВАТА RAFFLE АВАНТУРА!
ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА НОВАТА RAFFLE АВАНТУРА!
News
09.06.2022.

ПОДГОТВЕТЕ СЕ ЗА НОВАТА RAFFLE АВАНТУРА!

Дали сте подготвени за уште еден BUZZ ONLINE RAFFLE? Сега е време NIKE Dunk Low Retro да бидат твои! Сè што треба да направиш е да се регистрираш и ние ќе те известиме доколку ја добиеш шансата да го купиш овој легендарен модел!

Dunk беше исклучително популарен во текот на осумдесетите, а сега со голем стил се враќа на sneaker сцената. Со својот совршен дизајн и ефектни детали кои совршено се истакнуваат заедно со црвените тонови, Nike Dunk ја оправдува титулата college statement.

Затоа, во петок, на 10 јуни, не смеете да го пропуштите најновиот BUZZ Online Raffle.

Nike Dunk Low Retro

Што треба да направите за да учествувате во BUZZ Online Raffle?

Пријавувањето за Raffle започнува во петок, 10 јуни во 9 часот и ќе трае до понеделник, 13 јуни до 21 часот. Со кликнување на банерот кој ќе биде поставен на нашата страница, ќе се отвори формулар во кој треба да ги оставите вашите податоци.

Едно лице може да се пријави за Raffle само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. При внесување податоци, потребно е да ја наведете големината што сакате да ја купите, но и да наведете дали Вашите патики ќе бидат доставени на адресата или ќе ги подигнете во нашите продавници во Buzz East Gate или Buzz City Mall.

Nike Dunk Low Retro ќе биде достапен во големини од 41 до 46 по цена од 7490 денари. По пополнувањето на апликацијата, на твојата e-mail адреса ќе биде испратена е-пошта со која ќе се потврди дека успешно сте се пријавиле за Raffle, а избраните учесници за купување на овој ексклузивен Nike Dunk модел ќе бидат известени во вторник, 14 јуни.

Доколку сте извлечени и сте избрале да преземете во продавницата во Skpje East Gate или Skopje City Mall, ќе имате 48 часа да го купите Nike Dunk во големината за која сте аплицирале.

Те очекуваме на новиот Buzz Online Raffle. Среќно!

 

Buzz тим

слично