на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

BUZZ ONLINE RAFFLE
BUZZ ONLINE RAFFLE
News
12.04.2022.

BUZZ ONLINE RAFFLE

Време е за уште еден BUZZ ONLINE RAFFLE – женски патики Nike Dunk Pink Prime.

Dunk бил исклучително популарен во текот на осумдесетите години, но, сега, на големи врати се враќа na sneaker сцената. Со својот перфектен дизајн и ефектните детали кои совршено се истакнуваат на розевите тонови, Nike Dunk ја оправдува титулата на college statement моделите кои не смееш да ги изоставиш од твојата колекција.

Поради тоа, во петок, на 15. април не го пропуштај најновиот BUZZ Online Raffle.

Што е потребно да направиш за да учествуваш во BUZZ Online Raffle?

Пријавите за Raffle почнуваат во петок, 15.април во 9h и ќе траат до понеделник, 18. април до 21h. Со клик на банерот кој ќе биде поставен на нашиот сајт, ќе биде отворен формулар во кој треба да ги оставиш твоите податоци.

Една личност може да се пријави за Raffle само еднаш, од еден компјутер или IP адреса. За време на внесувањето на податоците, потребно е да ја наведеш големината која би сакал/а да ја купиш, но и да и истакнеш дали би сакал/а патиките да бидат испорачани на посакувана адреса или ќе ги превземеш во нашата продавница во Skopje East Gate.

Nike Dunk Pink Prime ќе бидат достапни во големини од 36.5 до 40 по цена од 7490 денари. Веднаш по пополнување на пријавата на твојата e-mail адреса ќе пристигне известување со потврда за успешна пријава, додека оние што ќе бидат избрани за купување на овој ексклузивен Nike Dunk модел, ќе бидат известени во понеделник, 18. април.

Доколку си извлечен/а, и си избрал/а превземање во продавницата во Skopje East Gate, ќе имаш 48h да ги купиш Nike Dunk Pink Prime во твојата посакувана големина.

Те чекаме на новиот Buzz Online Raffle. Среќно!

Тимот на Buzz

слично