на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
03.05.2017.

CHUCK TAYLOR METALLICS- блескаво пролетно освежување

По изненадувањето што ни го приреди Chuck Taylor All Star II минатата пролет во дури 13 бои, Converse оваа сезона на обожавателите на овој култен модел им претстави едно од своите најблескави освежувања Metallics Collection. Пет модели во различни метални бои и сјај ќе заблескаат оваа пролет на градските улици, потполнувајќи го секој оутфит на сосема нов и оригинален начин. 

Независно каков начин на забава ќе одберете, унапредениот џон со Nike Lunarlon влошките ќе го направи секој Ваш „Metallics“ чекор неверојатно удобен. Chuck Taylor All Star II Metallics колекцијата има многу атрактивен дизајн и со впечатливи детаљи кои оваа сезона се во тренд, а можете да ги најдете ексклузивно во продавницата на BUZZ. 

Забавата започнува, штом зачекориш по улица.

слично