на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
16.03.2017.

Прославуваме роденден во единствениот Buzz стил

Во петок, 17. Март подготвивме многу изненадувања - подароци, дружење и забава. За вториот роденден, правиме и промоција  на најновата уникатна колекција на Buzz маица, а само на тој ден сите посетители со купување на патики ќе добијат подарок Buzz маица.

Ве очекуваме на заедничка дружба на добро познатата локација во петок 17. март во Buzz Shop Скопје City Mall втор кат.

слично