на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
05.01.2017.

БИДИ BUZZ БЛОГЕР - ПОБЕДНИЦИ

По месец дена и повеќе од триесет стории кои ги добивме дојде време да ги прогласиме победниците. Сите не одушевивте со Вашите приказни, како и оригинални фотографии кои сте ги направиле и навистина ни беше тешко да ги одбериме тројцата најоригинални и најдобри.
 

Сите приказни ги прочитавме со нашите Buzz Crеw членови, гласавме и ги одбравме трите најоригинални приказни заедно со фотографиите и outfit-от:

  1. Марио Герасимоски - Year and dope Kicks

​       

      2. Антонио Станков - Sneakers of the Year!

       3. Сара Станикевска - Tubular се мојот избор

Сите три стории ги објавивме во секцијата NEWS на нашата веб страна, а може да ги погледнете со клик на насловите на секоја сторија.

Им честитаме на победниците за освоените патики, а на сите кои учестуваат и ги поделија нивните сториии им благодариме за учеството и се читаме до наредната Buzz блогер активација.

 

слично