на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

News
05.01.2018.

BLOGBUZZTER – Победници

Месец дена уживавме читајќи ги Вашите приказни. Запознавме стотина патики, нивните карактери, занимливи искуства и приказни. На почетокот на наградниот конкурс не ни сонувавме дека ќе бидеме сведоци на толку голем број на креативни и оригинални BLOGBUZZTER приказни кои секојдневно пристигнуваа во нашето електронско сандаче.  

Сега дојде моментот кој нестрпливо го чекавме – прогласување на BLOGBUZZTER победниците. Тие се изборија со силната конкуренција со својата креативност која може да се види во секоја реченица на нивната BLOGBUZZTER приказна како и на секоја фотографија. Се надеваме дека ќе уживате во нивните приказни исто како и ние.

1. ANJA MARKOVIĆ - KAKO ГИ ЗАПОЗНАВ СТАПАЛАТА НА АЊА

2. AZUR JAGODIĆ - NMD, КАКО СТИЛ НА ЖИВОТ

3. FRANJO OPAČAK – НИЕ СМЕ NIKE AIR MORE UPTEMPO, A СЕ ДРУЖИМЕ СО ФРАЊО

Сите три приказни ги објавивме со секцијата NEWS, a можете да ги погледнете и со клик на насловната приказна.

Ви благодариме на прекрасните BLOGBUZZTER приказни, ни беше задоволство да се запознаеме со вашите омилени патики од BUZZ Shop. Уште еднаш им честитаме на победниците, а сите учесници ги наградуваме со подарок ваучер кој можете да го искористите до 31. Јануари. За повеќе информации пишете ни marketing@buzzsneakers.rs .

Дo следниот BlogBuzzTer.

слично