на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Buzz crew
27.03.2024.

Reflect your personality with Air Max 90

Здраво дечки!

 

Повторно сум тука да ви кажам сè за мојот најнов фаворит патики - Nike Air Max 90.

Со пристигнувањето на пролетта, сакав да најдам нов пар патики со кои ќе можам да шетам низ градот и да уживам во неверојатното време што е можно подолго. Иако Nike Air Max 90 се предодредени за трчање, моментално се едни од најпопуларните lifestyle патики, па можете да замислите колку се удобни, со својот иконски надворешен “Waffle” ѓон и ватирани слоеви кои остануваат верни на OG.

Иако Nike Air Max 90 се достапни во повеќе бои, јас ја избрав оваа комбинација на бои за да можам да ги комбинирам со мојте омилени панталоните Nike Aop Chi. Се разбира, ова не е единственото парче облека што може да се искомбинира со нив, бидејќи Nike Air Max 90 навистина се неверојатни lifestyle патики кои овозможуваат доста креативност при мешање и усогласување. Во зависност од вашиот стил, можете да ги носите на различни начини кои ја одразуват вашата личност.

Nike Air Max 90 можете да ги најдете во продавниците на Buzz и online.

До следното гледање.

Remi

слично