на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Sačuvano u omiljne
Патики 921826-101
13.490 MKD
големина
10
10,5
10.5
11
11,5
11.5
12
12,5
12.5
13
13,5
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6,5
6.5
7
7,5
7.5
8
8,5
8.5
9
9,5
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GY1542
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики A05137C
Prosecna ocena:
glas
1
8.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5

LATEST ON BUZZ CREW

@BUZZSNEAKERSTATION

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
8
8
6
6
7
7
9
9
10
10