на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Blogger Pick
28.02.2024.

Jordan Max Aura 5 - The best choice

Деновиве бев во потрага по нови патики. Барав нешто што ќе ми одговара на мојот секојдневен outfit, а во исто време да бидат удобни и секако да привлекуваат внимание со нивниот изглед. 

Не се двоумев во која продавница ќе го направам мојот избор. Тоа веќе го знаев, но нивниот широк асортиман ме направи неодлучен. По долго размислување се одлучив за патиките Jordan Max Aura 5 кои ме освоија со нивната кожна, бело-црвена комбинација, како и удобноста по која овој бренд е препознатлив. 

...И посебно внимание ми привлече самата кутија која е како уметничко дело. Елегантна, минималистичка, украсена со култното Jumpman лого, која ветува нешто необично внатре. А таму беа Air Jordan Max Aura 5 во сета своја уникатност.

Храбри, стилски и неодоливо привлечни. Jordan Max Aura 5 се патики кои го освоија светот, а исто така и мене и благодарение на Buzz сега се достапни и кај нас. 

Значи, ако барате патики што ги спојуваат удобноста, перформансите и „street style“,Jordan Max Aura 5 се вистинските кои ќе го подигнат вашиот стил на повисоко ниво.

Јас го направив мојот избор за кој сигурен сум дека не погрешив, сега е ред на Вас.

Сите модели на Jordan Max Aura 5 можете да ги најдете во продавниците на Buzz и online.

 

слично