на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5
NIKE

NIKE Патики JORDAN MAX AURA 5

код на производ: DZ4353-101
8.990 MKD
8.990 MKD
7.192 MKD
Заштеда: 1.798 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 47
 • 47.5
 • 41
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Основната поделба Обувки
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DV4587-252
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.958 MKD
Заштеда 35%
6.090 MKD
големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-722
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.323 MKD
Заштеда 35%
8.190 MKD
големина
2XL
L
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер FB7290-281
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.512 MKD
Заштеда 20%
6.890 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DR3087-485
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.242 MKD
Заштеда 25%
6.990 MKD
големина
S
Sačuvano u omiljne
Дуксер DQ4880-010
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.505 MKD
Заштеда 45%
8.190 MKD
големина
L
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-330
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.217 MKD
Заштеда 25%
8.290 MKD
големина
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9619-001
12.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 553558-161
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FD5810-001
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
12
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB8883-200
12.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ4353-003
8.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
8
8.5
9
9.5