на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

ЕЛЕГАНТНО ПАТУВАЊЕ СО НОВИТЕ BALANCE 550
ЕЛЕГАНТНО ПАТУВАЊЕ СО НОВИТЕ BALANCE 550
Blogger Pick
20.09.2023.

ЕЛЕГАНТНО ПАТУВАЊЕ СО НОВИТЕ BALANCE 550

Здраво дечки,

Јас сум Kejli и ова е мојот прв блог за Buzz Crew. Јас сум автор, модератор, новинар, инфлуенсер и танчер. Јас сум и најновиот член на Buzz Crew и многу сум возбуден. Моето секојдневие, кое припаѓа на светот на медиумите и телевизијата, ми овозможува да експериментирам со стилови, но јас останувам доследна на мојот стил, а сум голем љубител на урбаниот стил, особено на патиките и постојано ги носам.

Дојдете со мене на ова патување со најновиот модел кој го избрав, NEW BALANCE 550 'White Green'. Овој модел остави белег на улиците во градот и го привлече сечие внимание. Ќе објаснам зошто овие патики станаа задолжителни во мојата лична колекција.

NEW BALANCE 550 се патики кои потекнуваат од 1989 година, кога оставија импресивен белег на кошаркарските терени ширум светот. NB 550 стана глобален моден фаворит. Ниската и рационализирана силуета од 550-тите потсетува на модата од крајот на 80-тите, додека горниот дел од меката кожа им дава класичен изглед за секоја ера. Овој пат решив да го комбинирам овој модел со долниот дел од новата колекција Nike Tech Fleece. Како што можеби забележавте, широкиот стил е карактеристичен за мојата облека. Често ме гледате како го комбинирам овој модел со нивниот горен дел, или класичен црн кроп топ.

Моите New Balances патики патуваат со мене насекаде и во мојата дневна рутина: на подиумот, на сетот, во студиото и во моите омилени барови. Ако барате класичен пар патики со модерен акцент, New Balance 550 'White Green' е совршен за вас.

Овие пар патики можете да ги најдете достапни во продавниците на Buzz или online.

Со многу љубов.

Kejli

слично