на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT
Nike

Nike Јакна W NSW TREND WVN JKT

Код на производ: FN3669-208
8.290 MKD
8.290 MKD
5.803 MKD
Заштеда: 2.487 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Јакна
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бордо
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH8010-103
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DH8010-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN1857-800
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.112 MKD
Заштеда 20%
6.390 MKD
Големина
6.5
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM3346-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
6.5
7.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна MNA233F512-01
9.112 MKD
Заштеда 20%
11.390 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна IK0435
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
3.113 MKD
Заштеда 40%
5.188 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB8077-010
5.593 MKD
Заштеда 30%
7.990 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна FB4521-386
8.552 MKD
Заштеда 20%
10.690 MKD
Големина
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна JCSIJ123402-101
8.034 MKD
Заштеда 40%
13.390 MKD
Големина
M