на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas Дуксер Adicolor Classics
adidas

adidas Дуксер Adicolor Classics

Код на производ: IK4034
Šifra proizvođača: EKM89
4.588 MKD
3.211 MKD
3.211 MKD
Заштеда: 1.377 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas Adicolor Classics е женски lifestyle дуксер кој зрачи со урбаност. Без разлика дали одите во паркот или во библиотеката, оваа дуксерка на Adicolor ќе ве однесе таму со удобност и стил. Класичната енергија на adidas изобилува со внимателни детали, вклучувајќи 3-ленти што се протегаат по ракавите и извезено лого Trefoil на градите. Изработена од удобна мешавина од памук и полиестер, оваа свежа интерпретација на омилениот дизајн е совршен додаток на секоја гардероба и комбинација. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Затворање со патент
 • adidas лого
 • Стандарден крој
 • 70% рециклирани материјали

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:5
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.301 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GZ1996
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.912 MKD
  Заштеда 40%
  8.188 MKD
  Големина
  4-
  5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики ID4541
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.681 MKD
  Заштеда 30%
  6.688 MKD
  Големина
  4-
  5
  5-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GZ7874
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.588 MKD
  Големина
  5
  5-
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS