на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT
adidas

adidas Маица долги ракави SWEATSHIRT

код на производ: IA6502
Šifra proizvođača: BUH29
3.288 MKD
3.288 MKD
2.301 MKD
Заштеда: 987 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Секогаш е идеална можност да се биде стилски стилски, а женскиот дуксер adidas SWEATSHIRT ќе ви го овозможи токму тоа. Ако денес е ден за одмор во удобна гардероба, облечете ги омилените тренерки и потонете во удобноста на памукот или едноставно блеснете со омилените фармерки додека шетате по градските улици. Краток, лежерен крој, широк раб дава младешки и модерен изглед. Логото со извезена трифолија јасно ја покажува вашата љубов кон брендот. Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Краток крој
 • Лого на adidas
 • Широк раб
 • Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица долги ракави
  Основната поделба Текстил
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.566 MKD
  Заштеда 25%
  2.088 MKD
  големина
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  983 MKD
  Заштеда 45%
  1.788 MKD
  големина
  34
  36

  слични производи