на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE 12MO SWOOSH

код на производ: DZ5173-100
2.090 MKD
2.090 MKD
1.672 MKD
Заштеда: 418 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 2XL
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR0453-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.632 MKD
Заштеда 20%
10.790 MKD
големина
11
12
8
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV7665-001
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.712 MKD
Заштеда 20%
13.390 MKD
големина
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV0833-600
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
големина
10
11
11.5
12
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9836-061
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
големина
8.5
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 322992-121
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.953 MKD
Заштеда 30%
12.790 MKD
големина
10.5
9.5

слични производи