на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike Патики Nike Air Presto
Nike

Nike Патики Nike Air Presto

Код на производ: CT3550-800
8.190 MKD
8.190 MKD
5.733 MKD
Заштеда: 2.457 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44
 • 45
 • 46
 • 42.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Air Presto е машка патика каде удобноста е императив. Првично наречена „маица за нозе“, Nike Air Presto стана икона во светот на патиките. Дизајнирани за удобност, овие разновидни тренери се дизајнирани за акција, авантура и сè помеѓу нив. Горниот дел е изработен од текстилен материјал кој овозможува лесно чувство, флексибилност и дише. Единицата за воздух под петицата придонесува за удобност, а флексибилниот гумен ѓон овозможува природно виткање на стапалото. Петте точки на ѓонот се дел од иновативниот проект АЛФА, кој ги поместува границите на приказната AIR. Облечете Nike AIR PRESTO патики и создадете свој ден. Ќе посакате да не ги соблечете.
Спецификација:

 • Плиток модел
 • Лого на Swoosh
 • Горен дел: мрежест материјал TPU засилување на прстите
 • Среден ѓон
 • Гумен ѓон

 • карактеристики вредност
  Категорија Патики
  Пол За мажи
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FB7998-672
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-010
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.911 MKD
  Заштеда 10%
  8.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Дуксер CU4489-063
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.290 MKD
  Големина
  2XL
  L
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  Дуксер FB7921-064
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FD7415-010
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FJ4160-002
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики FJ4146-102
  8.090 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  12.5
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4192-001
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  8.790 MKD
  Големина
  10
  10.5
  11
  12
  6
  6.5
  7
  8
  8.5
  9
  9.5