на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2
NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2
NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2
NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2
NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2
NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2
NIKE

NIKE Маица M NSW TEE FUTURA 2

код на производ: DZ3279-599
1.990 MKD
1.990 MKD
1.592 MKD
Заштеда: 398 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Маица
Основната поделба Текстил
Пол За мажи
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD2592-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
големина
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DV7413-014
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
големина
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH8143-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.843 MKD
Заштеда 35%
8.990 MKD
големина
10
10.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH7615-100
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.853 MKD
Заштеда 30%
9.790 MKD
големина
6.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV6491-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.592 MKD
Заштеда 20%
9.490 MKD
големина
10
10.5
11
12
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3014-027
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3012-980
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3011-300
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3011-980
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица JM3012-402
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL